Doprava a platba

DOPRAVA

 

ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO 30 Kč

Image result for zasilkovna logoSpolečnost Zásilkovna vám zboží přiveze rychle a spolehlivě na kterékoli výdejní místo. Balík vám bude dodán
následující den poté, co ho expedujeme ze skladu. O doručování zásilky budete informování den předem prostřednictvím e-mailu.

V den doručení obdržíte interaktivní SMS nebo e-mail s informací, že je vaše zásilka připravena k vyzvednutí. 


ZÁSILKOVNA - NA ADRESU
 60 Kč

Image result for zasilkovna logoSpolečnost Zásilkovna vám zboží přiveze rychle a spolehlivě Vaši adresu. Balík vám bude dodán
následující den poté, co ho expedujeme ze skladu. O doručování zásilky budete informování den předem prostřednictvím e-mailu.

V den doručení obdržíte interaktivní SMS nebo e-mail s informací, že je vaše zásilka připravena k vyzvednutí. 

BALÍK DO RUKY 100 Kč

Balík do rukyČeská pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni přes SMS i e-mail.

V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám.

Během těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení úložní doby. Více na www.balikovarevoluce.cz. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit místo i termín doručení zásilky dle aktuální potřeby.

 

BALÍK NA POŠTU 80 Kč

Balík na poštuVaše zásilka bude doručena na kteroukoli z 2600 pošt nacházejících se na území ČR, kde bude připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po expedici z našeho skladu. O tomto termínu budete informováni e-mailem. Tato služba je oblíbená všemi, kteří nejsou k zastižení na jednom místě, nebo nemohou převzít balík během pracovní doby. Česká pošta vás o doručování balíku bude prostřednictvím SMS a e-mailu informovat již v den podání.

Vyberte si, na kterou poštu chcete svou objednávku doručit. Tam bude uložena po dobu 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět k nám. Během těchto 7 dnů však lze požádat poštu o prodloužení úložní doby. Více na www.balikovarevoluce.cz.

Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit poštu, kde si chcete balík vyzvednout.

 

 

PLATBA

 

ČESKÁ POŠTA - DOBÍRKA 30 Kč

Dobírka Česká PoštaZboží bude Českou poštou doručeno na vámi udanou adresu, pokud zvolíte jako způsob přepravy Balík do ruky, nebo bude uloženo na vybrané pobočce České pošty v případě Balíku na poštu.

Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, na pobočkách pošty pak rovněž prostřednictvím vybraných typů platebních karet).

 

PŘEVODEM Z ÚČTU 0 Kč

Bankovním převodemMůžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet 9198946002/5500. O vaší platbě se však dozvídáme se zpožděním v řádu několika dnů od faktického uskutečnění platby a to prodlužuje dobu doručení.

Pro provedení platby potřebujete znát, vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo vaší objednávky (např. 111245215), které získáte v posledním kroku objednávky nebo se jej dozvíte z potvrzujícího e-mailu (po dokončení objednávky Vám automaticky odesíláme potvrzující e-mail s přehledným shrnutím a všemi potřebnými údaji)

 

ONLINE PLATBA KARTOU 0 Kč

Platba kartouVolba pro okamžité bezhotovostní platby. Svůj nákup můžete zaplatit platební kartou Mastercard, Visa nebo Google Pay.

Platba tak proběhne ihned při objednávce a s okamžitým potvrzením o zaplacení. Tento způsob je navíc levnější než dobírka, protože neplatíte dobírkovné.

Po dokončení objednávky budete přesměrováni do platební aplikace, kde zadáte požadované údaje a platbu potvrdíte. My se ihned dozvíme, že byla platba provedena a můžeme obratem expedovat zboží.

Nemusíte mít přitom strach, že byste přišli o peníze. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou vaší banky a nikdo jiný než vy a banka je nevidí. Platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure.